вверхвниз

Навісний тримач закритий під ножовий запобіжник Евро стандарт ATC/ATO, 30 см
25 ₴
- В наявності
- Код: 6635
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Terra |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Запобіжники автомобільні | |
| Бренд | Terra |
| Марка автомобіля | Всі марки |
| Тип | Стандарт |
| Модель автомобіля | Всі марки |
Тримач закритий під ножовий запобіжник ATC/ATO, 30 см
Тримач для запобіжника з кабелем — це пристрій, який ідеально підійде для вашого автомобіля. Завдяки його використанню ви зможете захистити підключений пристрій від стрибків напруги. Тримач призначений для лінійних запобіжників. Розетка оснащена додатковою кришкою для захисту від бруду та вологи. Дротяна петля виготовлена з гнучкого багатожильного червоного дроту.
Особливості:
- Високоякісний провід. Тримач запобіжника виготовлений з матеріалу високої якості, що забезпечує хорошу зручність використання, стійкість до нагрівання та відмінну електропровідність.
- Легкий монтаж. Розріжте петлю посередині, підключіть один кінець до блоку живлення, а інший — до кабелю живлення підключеного пристрою.
- Вбудований чохол-запобіжник підходить для запобіжників розміру ATC/ATO (Еврос стандарт) і має міцний пластмасовий ковпачок на клямці, і міцний шнур достатньої довжини.
Характеристики:
- Сила струму: 25А, 12В постійного струму
- Діелектрична міцність: 3000 В / хв
- Опір: 35 мОм макс
- Ступінь захисту: IP55
- Робоча температура:-55℃~+85℃
- Розмір запобіжника: ATC/ATO
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

