| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shengwei |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Потужність електродвигуна | 700 Вт |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 35 км/год |
| Ємність батареї | 15 мА/год |
| Вид шини | Безкамерна |
| Тип батареї | Літієва |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
При замовленні товару по телефону доставка електросамокату до Вашого відділення пошти БЕЗКОШТОВНА.
ENGWE S6 — елегантний та потужний електричний самокат, створений для того, щоб по-новому подивитись ваші відчуття від поїздки. Завдяки потужному двигуну потужністю 500 Вт (700 Вт пікова потужність), що розвиває крутний момент 23 Нм, цей електосамокат легко поєднує в собі продуктивність та ефективність. Серцем цього самокату є літій-іонний акумулятор 48 В, 15,6 Ач, що забезпечує запас ходу 60 км на одній зарядці.
Легко переміщайтеся міськими вулицями або заміськими дорогами завдяки надійним механічним дисковим гальмам ENGWE S6 і шинам 10", що забезпечують плавну і безпечну їзду. Цей електричний самокат вагою 26 кг забезпечує ідеальний баланс між довговічністю і маневреністю. вашу поїздку. Заряджання ENGWE S6 відбувається швидко і без проблем: всього за 5,2 години ви знову зможете вирушити в дорогу.
Цей електричний самокат підходить як для підлітків, так і для дорослих людей. Вражаюча вантажопідйомність 120 кг робить його ідеальним як для щоденних поїздок на роботу, так і для розважальних пригод. Чи подорожуєте ви міськими джунглями або досліджуєте природу, ENGWE S6 пропонує гармонійне поєднання стилю, продуктивності та практичності. Завдяки регульованому сидінню та висоті керма цей електричний велосипед забезпечує індивідуальний та комфортний досвід їзди у кожній поїздці. Наведіть рух сили стійкого транспорту за допомогою ENGWE S6, де інновації зустрічаються з відкритою дорогою.
Самокат оснащений пневматичними безкамерними шинами, стійкими до проколів. Має конструкцію з кількома підвісками, що забезпечують комфортну та плавну їзду.8 джерел світла, включаючи підсвічування основи, забезпечують постійну хорошу видимість, а яскраві передні та задні індикатори гарантують, що інші учасники дорожнього руху знатимуть Ваш наступний крок. Три режими їзди: економ, місто, траса. Регульована висота керма та сидіння з амортизатором. Подвійні дискові гальма. Алмінієва конструкція каркасу. Зручна складна конструкція.
Технічні характеристики:
Бренд (модель): ENGWE S6
Двигун: двигун потужністю 500 Вт (700 Вт у піку)
Крутячий момент двигуна/Нм: 23 Нм
Батарея: літій-іонна батарея 48 В, 15,6 Аг*1
Дальність їзди: 60 км
Гальмо: механічне дискове гальмо
Шини: шини 10"
Час зарядки: близько 5,2 години
Клас водонепроникності: IPX4.
Вага електросамокату: 26 кг
Вантажопідйомність: 120 кг
Розміри упаковки (GSD): 46,8*11,8*23,6 (119x30x60 см)
Мінімальна висота сидіння: 68 см
Максимальна висота сидіння: 80 см
Мінімальна висота керма: 96 см.
Максимальна висота керма: 113 см
- Ціна: 18 999 ₴










