| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Дальність світлового променя | 800 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Пилостійкий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Кріплення | Ремінець |
| Ліхтарі та аксесуари | |
| Тип | Ліхтарі |
| Призначення | Туристичні |
| Комплектація | Ліхтар, АКБ 2шт, ремінець, шнур micro USB |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид | Налобні |
| Елементи живлення | 18650 - 2шт |
| Способи зарядки | від micro USB |
| Захищеність | Пылевлаго захист |
| Режими роботи | 3 (100%, 50%, стробоскоп) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| джерело енергії | Акумулятор |
Потужний налобний ліхтар BL-8076-2, світлодіод GT100, 2 акумулятори 18650, zoom, ЗП micro USB
Потужний налобний ліхтар BL-8076-2 зі світлодіодом GT100 це легкий, компактний і надійний акумуляторний ліхтар. Ідеально підходить для прогулянок, риболовлі або занять спортом на відкритому повітрі.
Корпус налобного ліхтаря виготовлений з АВС пластику й авіаційного алюмінію — міцний і водночас легкий. Пиловологозахищений і ударостійкий. Має зручне кріплення на голову, розмір якого регулюється. Є регулювання Zoom — для фокусування променя під потрібне освітлення. Фокусування здійснюється за допомогою висувної головної частини ліхтаря. Висунувши механізм ліхтаря вперед, Ви змінюєте світловий потік від широкої плями до довгого вузькоспрямованого променя. Фокусувальна лінза дає змогу змінювати кут розсіювання світла від широкої плями до вузькоспрямованого променя. Регульований нахил голови ліхтаря до 90 градусів. Дальність променя до 800 м.
Цей ліхтарик працює на 2 знімних акумуляторах формату 18650, які входять до комплекту. Це дасть змогу легко замінити їх за потреби, якщо докупити додаткові АКБ для збільшення тривалості роботи ліхтаря.
Ліхтар заряджається через micro USB-роз'єм (зарядити можна від ноутбука, поверну банку, заряджання в прикурювачі автомобіля або від будь-якого мережевого блока з USB виходом).
Характеристики:
- Тип пристрою: налобний
- Тип живлення: акумуляторний
- Матеріал: метал + пластик
- Тип діода: GT100
- Кількість діодів: 1
- Кількість режимів роботи: 3 режими (100%, 50% яскравості, стробоскоп)
- Живлення: 2 акумулятори 18650
Комплектація
- Ліхтар
- Кабель для заряджання
- 2 акумулятори 18650
- Коробка
- Ціна: 300 ₴









